TEL: +48 530 020 060 | E-MAIL: biuro@podo-centrum.pl

Wyszukiwarka

Czy wiesz, że...

Strona główna » Czy wiesz, że...

wielkość tekstu:A | A | A

By zachować zdrowie i żyć dłużej, należy stosować urozmaiconą dietę oraz na przestrzeni tygodnia zapewnić organizmowi min. 150 minut umiarkowanego ruchu (wg. WHO).

Inne ciekawostki:
  • CZY WIESZ, ŻE... Podczas jednego kroku pracuje 200 mięśni❗ Natomiast do utrzymania pozycji stojącej potrzeba ich aż 300❗ Fakty te pokazują jak dużą pracę wykonują m.in. nasze stopy oraz jak ważną rolę pełnią! ????
  • Pamiętaj!!! Jakakolwiek deformacja stóp nie pozawala na zlikwidowanie modzeli na stałe. Chcąc się cieszyć lekkim chodzeniem korzystaj regularnie z usług podologa, a zmiany zdecydowanie się zmniejszą i nie będziesz czuł dyskomfortu podczas chodzenia.
  • CZY WIESZ, ŻE ... Stopa składa się z 26 kości otoczonych mięśniami o długości ok. 5,7 m, 107 mięśni, żył, tętnic, nerwów o całkowitej długości 1,6 km oraz setek tysięcy gruczołów potowych. Duży palec składa się z dwóch paliczków, pozostałe cztery z trzech. 52 kości, które znajdują się razem w obydwu stopach stanowi 1/4 kości w całym ciele.
  • Wiedzieliście, że: ➡️ Paznokcie rosną ok. 3, 5 mm miesięcznie. ➡️ Paznokcie stóp rosną około 2x dłużej niż paznokcie rąk
  • CZY WIESZ, ŻE... Na stopach mieści się ponad 8 tysięcy zakończeń nerwowych❗️ To dlatego Twoje stopy są tak czułe na temperaturę, dotyk czy nierówności podłoża! To właśnie dlatego większość osób najwięcej łaskotek ma na stopach❗️

Czy wiesz, że...

dalej

Kontakt

Podo Centrum

42-300 Myszków
Plac Dworcowy 15

tel: 530 020 060
e-mail: biuro@podo-centrum.pl

dalej

strona głównaaktualnościOfertaTlenoterapiaPodologiaDERMATOLOGIAFIZJOTERAPIACENNIKKontaktRegulaminPolityka prywatności
Gabinet podologiczny, Podolog, Tlenoterapia, Usuwanie odcisków, Usuwanie modzeli, Terapia brodawek wirusowych, Wrastające paznokcie, Klamry na wrastające paznokcie, Ból stopy, Fizjoterapia, Dietetyk kliniczny.
Pasja
tworzenia

Umów wizytę. Skontaktuj się z nami.

osób online: 2

Polityka prywatności Kanały RSS Mapa serwisu
SYSTEM ALP VISUAL PLUS | ALPANET.PL

WYSYŁANIE I ODBIÓR POCZTY

ZARZĄDZANIE POCZTĄ

ZARZĄDZANIE SERWISEM

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy